Telbit24 s.c. logo Telbit24 s.c. logo

Omnichannel Call Center

Omnichannel/Multichannel Contact Center to rozwiązanie klasy enterprise, kierowane do firm prowadzących kampanie telemarketingowe oraz posiadających duże działy BOK. Usprawnij kontakt z klientem w swojej firmie. Zgromadź całą komunikację w jednym miejscu. Zintegruj z systemem CRM, Microsoft Teams, Outlook, itp.

integracja wszystkich kanałów komunikacji w jednym miejscu
phone_iphone

Telefon,
fax

sms

Wiadomości
SMS

laptop_mac

Live Chat,
Formularz

email

Wiadomości
Email

Funkcje Call Center
Kontrola jakości

Ankiety

poll

Badanie satysfakcji klienta po rozmowie z konsultantem jest istotnym aspektem kontroli jakości. Zautomatyzuj ten proces.

Nagrywanie

record_voice_over

Konsultant/Manager w razie wątpliwości zawsze może wrócić do nagrania rozmowy. Funkcja ta pomoga w rozwiązywaniu sytuacji spornych, bądź szkoleniach pracowników.

Nasłuchiwanie i podpowiadanie

supervisor_account

Usprawnij proces szkolenia nowych konsultantów dzięki funkcji nasłuchiwania i podpowiadania przez bardziej doświadczonego pracwnika.

Kolejkowanie na podstawie umiejętności

priority_high

Skorzystaj z priorytetyzowania klientów tak, aby najważniejsi klienci trafiali do najbardziej doświadczonych konsultantów.

Wallboard

dashboard

Monitoruj jakość pracy Call Center dzięki dashboardom zawierającym informacje o nieodebranych połączeniach, obciążeniach kolejek, czasach oczekiwania na połączenie itp.

Godziny pracy, przerwy

access_alarm

Ustal różne godziny pracy i przerw dla każdego z konsultantów. System automatycznie dostosuje kierowanie połączeń według tych informacji.

Informacje o kliencie

web

Automatycznie wyświetlaj konsultantom na ekranie informacje o kliencie zaciągnięte z CRM.

Alerty

add_alert

Organizuj telekonferencje dla nawet 40 uczestników bez zmartwień o problemy z wdzwanianiem się, słabym internetem itp.

Funckje BOK

Zapowiedź IVR

menu

Przekazuj klientom bieżące informacje w ramach zapowiedzi. Przekieruj klientów do odpowiednich działów. Uwzględnij godziny pracy działów i dostępność konsultantów.

Kolejkowanie

low_priority

Korzystaj z kolejek w każdym z kanałów komunikacji. Dzięki temu połączenia i wiadomości klientów trafiają do pierwszego wolnego konsultanta.

Grupy pracowników

group

Korzystaj ze zdefiniowanych grup pracowników, tak aby oddzielić dział konsultantów od działów wewnętrznych firmy.

Przekierowania

subdirectory_arrow_right

Przekierowuj połączenia do odpowiednich działów kiedy sprawa wymaga eskalacji, bądź klient dodzwonił się do złego działu.

Wysoka dostępność
cloud_circle

Redundancja

settings_backup_restore

Backupy

new_releases

SLA

help

Helpdesk

łatwość/mobilność obsługi call center

CTI/Aplikacja webowa

web

Computer Telephony Integration (CTI), czyli aplikacja webowa pozwoli na pracę konsultanta z dowolnego miejsca. Nie ma potrzeby zakupu dodatkowego sprzętu, telefonów stacjonarnych, bramek itp.

Aplikacja na smartfon (IOS, Android)

phone_iphone

Aplikacja na telefon dodaje całej usłudze ogromy plus jakim jest mobilność. Odbieranie, wybieranie, przełączenie, wysyłanie wiadomości tekstowych i pozostałe funkcje Call Center są dzięki temu możliwe również ze smartfona.

Tablet

tablet_mac

Aplikacja na tablet dodaje całej usłudze ogromy plus jakim jest mobilność. Odbieranie, wybieranie, przełączenie, wysyłanie wiadomości tekstowych i pozostałe funkcje Call Center są dzięki temu możliwe również z tabletu.

Telefon biurkowy

local_phone

Możliwe jest także połączenie z Call Center tradycyjnych telefonów stacjonarnych, które mogą obsługiwać wszystkie funkcje Contact Center (poza wiadomościami tekstowymi), a do tego BLF, DDI, itp.

Integracje z systemem Call Center

Comarch Optima ERP

Microsoft Teams

Microsoft Dynamics

Microsoft Outlook

Salesforce

Interesuje Cię wdrożenie systemu call center?

Zadzwoń, wyślij maila, bądź wypełnij formularz.

TELBIT24 S.C.

ul. Rzeszowska 66/2
39-200 Dębica

NIP: PL8722022162
REGON: 690885236