Telbit24 s.c. logo Telbit24 s.c. logo

Projekty oraz instalacje sieci światłowodowych, LAN oraz WLAN

Zamów wdrożenie sieci LAN/WLAN najwyższej jakości. Skorzystaj z 20 lat doświadczenia i zamów profesjonalną usługę.

Bezprzewodowa
sieć WLAN

Sieć
światłowodowa

Sieć
teletechniczna LAN

Opieka serwisowa
oraz pomiary

STWORZYMY DLA CIEBIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚĆI SIEĆ TETECHNICZNĄ
ANALIZA POTRZEB - DOPASOWANIE
PRODUKTU

W czasie wspólnego spotkania ustalimy twoje zapotrzebowanie na wykonanie niezawodnej sieci teletechnicznej, dokonamy pomiarów, zbadamy strukturę środowiska pracy. Dobierzemy produkty, które będą odpowiednie i najwłaściwsze, produkty, które w 100% będą wykorzystane i dadzą wymierne korzyści dla zastosowanego rozwiązania.

PROJEKTOWANIE NOWYCH ROZWIĄZAŃ I ROZBUDOWA ISTNIEJĄCYCH

Wykonamy prace koncepcyjne i projektowe, prowadzimy pełny nadzór, oferujemy nowatorskie rozwiązania. Dopasujemy i stworzymy system, który spełni twoje oczekiwania. Jeżeli chcesz dokonać rozbudowy istniejących sieci, dokonać ich modernizacji – przygotujemy właściwe rozwiązanie. Dostarczymy plan działania, rysunki, schematy dzięki którym podejmiesz decyzję o wyborze najlepszej dla siebie i swojej firmy koncepcji.

BUDOWA SIECI - WYKONANIE
-

Zbudujemy uniwersalną i niezawodną infrastrukturę sieciową w oparciu o wykorzystanie szeregu komponentów, które w całości dadzą pełny i funkcjonalny system. Każdy podzespół systemu to wymienne elementy, dzięki temu w każdym momencie masz możliwość modernizacji i dopasowania swojej sieci do zmieniających się warunków rynkowych.

NADANIE GWARANCJI
ORAZ ZAPLECZE
SERWISOWE

Jakość i niezawodność zainstalowanych systemów jest potwierdzana certyfikatem 25-letniej gwarancji systemowej producenta. Gwarancje dają systemy wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami m.in. normą ogniową PN-EN 50575:201 z 2017r. czy też normą ISO 1180. W razie jakichkolwiek problemów w czasie okresu gwarancyjnego czy pogwarancyjnego możesz skorzystać z usług naszego serwisu. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoli na usunięcie awarii w trybie pilnym, tak abyś nieprzerwalnie mógł prowadzić swoją działalność.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE SIECIOWE

Chcesz wykonać niezawodny system sieciowy w swojej firmie lub w swoim domu. Skontaktuj się z Nami!

Proces wykonania sieci

 • Zgłoszenie zainteresowania monitoringiem

  Poprosimy Cię o szczegóły, umówimy się na wizję lokalną i dokonamy wspólnych ustaleń.
 • Przygotowanie projektu i wyceny

  Dobór odpowiednich elementów systemu, narzędzi oraz techniki wykonania. Wskazanie najlepszego rozwiązania
 • Akceptacja i rozpoczęcie prac

  Po otrzymaniu od Ciebie pisemnej akceptacji przystępujemy do wykonania prac i wdrożenia systemu.
 • Gotowe

  Ciesz się niezawodnymi sieciami teletechnicznymi.

BEZPRZEWODOWA SIEĆ WLAN

Systemy WLAN umożliwiają pracę w obszarze zastosowanego i wdrożonego systemu bez ograniczeń w dostępie do sieci Wifi. Internet obecnie odgrywa nieocenioną i niezastąpioną rolę w funkcjonowaniu każdej gałęzi życia gospodarczego i domowego. Już nie tylko komputery, tablety telefony korzystają z bezprzewodowej sieci, obecnie coraz więcej urządzeń przemysłowych nastawionych jest na pracę przy zastosowaniu i użyciu łącza internetowego. Wychodząc naprzeciw ciągłemu rozwojowi i zmianie warunków pracy od kilku lat wykonujemy dla Państwa, zarówno w przedsiębiorstwach jak i gospodarstwach domowych bezpieczne rozwiązania systemów sieci bezprzewodowych. Dbamy o to, aby zaprojektowana i wykonana przez nas sieć Wi-Fi była niezawodna i spełniała wszystkie postawione wymagania. Zapewniamy stworzenie profesjonalnej sieci, która spełni wszelkie wymagania takie jak wydajność, bezpieczeństwo i niezawodność. Zaproponujemy urządzenia – Access Pointy, które pozwolą na płynną i nieprzerwalną pracę systemu. W czasie przemieszczania się pomiędzy AP nie odczują Państwo żadnych przerw w łączności, nie będą Państwo musieli przełączać się pomiędzy sieciami czy też wprowadzać nowych haseł itp. Zalety jakie niesie za sobą wykorzystanie bezprzewodowej sieci WLAN to m.in.: - bezpieczeństwo - wysoka wydajność systemu - niezawodność - łatwość instalacji – nie trzeba kłaść przewodów, - duży zasięg sieci – od kilku metrów (w budynkach) do kilkudziesięciu kilometrów, - elastyczność i dostosowanie do wymagań i warunków występujących na obiekcie.

SIEĆ ŚWIATŁOWODOWA

Sieci światłowodowe skierowane są zarówno do osób fizycznych jak i wszelkiego rodzaju instytucji i firm, które potrzebują stabilnego i niezawodnego dostępu do sieci internetowej i transferu danych. Sieci światłowodowe to nie tylko możliwość wykorzystania łącza do celów transferowych, ale to stabilna podstawa wykorzystywana obecnie m.in. w systemach kamerowych, wizyjnych, przy niezawodnym działaniu systemów inteligentnych domów i budynków, czy przy usługach teleinformatycznych. Budowa sieci światłowodowych umożliwienia szybszą transmisję danych oraz zdecydowanie zwiększa jakości sygnału. Dzięki wdrożeniu sieci światłowodowej otrzymują Państwo: - stabilność łącza, - bezpieczeństwo i poufność - gwarancję i jakość ogromnego przepływu danych. Wykonujemy instalacje w każdej dostępnej na rynku technologii. Posiadamy niezwykle bogate doświadczenie w budowie światłowodowych sieci transmisji danych - FTTx (FTTC/FTTCab, FTTB, FTTH). Nasza oferta to m.in.: - budowa sieci światłowodowych, - diagnostyka i lokalizacja uszkodzeń światłowodów - spawanie światłowodów – posiadamy precyzyjną spawarkę światłowodową - i wiele innych usług związanych z siecią światłowodową.

SIEĆ TELETECHNICZNA LAN

System okablowania strukturalnego to szereg złożonych w całość elementów. To nie tylko wysokiej jakości kable, ale także elementy łączące, czy elementy dopasowujące system do obecnych urządzeń. Za pomocą nowoczesnych podzespołów infrastrukturalnych możemy podłączyć wszystkie urządzenia telekomunikacyjne (komputery, telefony, drukarki,  kamery, wideodomofony) i utworzyć z nich wydajny, pracujący dla Twojej wygody system. Zaprojektowany i wykonany dla Państwa system sieci LAN niesie za sobą szereg zastosowań - umożliwia tworzenie sieci komputerowych, sieci przemysłowych, daje funkcje sterownicze. Pracujemy w oparciu o okablowanie strukturalne, na które producent udziela 25-letniej gwarancji na cały tor transmisyjny. Wdrażamy rozwiązania dla firm oraz osób prywatnych. Specjalizujemy się w wykonywaniu bezpiecznych systemów w zakładach przemysłowych, w serwerowniach, biurach, magazynach i innych.

OPIEKA SERWISOWA ORAZ POMIARY

OPIEKA SERWISOWA: Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy Państwu pełne zaplecze serwisowe. Diagnozujemy i naprawiamy zgłaszane błędy i awarie. Świadczymy serwis w okresie gwarancyjnych jak i pogwarancyjnym. Oferujemy sprzęt zastępczy na czas naprawy, jesteśmy po to aby Państwu pomóc. W swojej ofercie świadczymy także opiekę serwisową na podstawie umowy podpisanej z Klientem. W czasie obowiązywania umowy Klient ma pewność, że czas reakcji i rozwiązanie jego problemu nastąpi niezwłocznie i w pierwszej kolejności. POMIARY: Wykonujemy pomiary okablowania strukturalnego opartego zarówno na kablach miedzianych jak i optycznych. Do pomiarów wykorzystujemy profesjonalne certyfikowane mierniki. Wykonujemy pomiary okablowania o wielu standardach: ISO/IEC 11801Class C, D, E, F; 100BASE-TX; 1000BASE-T itp. Wykonujemy pomiary reflektometryczne okablowanie światłowodowe - dokładnie określimy, na jakim odcinku okablowania optycznego istnieje problem i co jest jego przyczyną. Wykonujemy również pomiary sieci WLAN (Wi-Fi). Określamy poprawność i wskazujemy błędy.

Interesuje Cię projekt/wdrożenie sieci?

Zadzwoń, wyślij maila, bądź wypełnij formularz.

TELBIT24 S.C.

ul. Rzeszowska 66/2
39-200 Dębica

NIP: PL8722022162
REGON: 690885236