Telbit24 s.c. logo Telbit24 s.c. logo

Realizacje

HURTOWNIA FARB I LAKIERÓW CHEMAL SP. Z O. O

Wieloletnie zaufanie jakim obdarzają nas Właściciele Hurtowni Farb i Lakierów CHEMAL w Dębicy pozwoliło nam na zaprojektowanie i wykonanie dla Klienta systemu kamerowego w technologii IP, składającego się z wysokiej jakości 15 sztuk kamer zewnętrznych oraz wewnętrznych. System kamerowy, dopasowany do indywidualnych potrzeb Klienta, dający nie tylko bezpieczeństwo pracownikom, ale również klientom i dostawcom odwiedzającym Hurtownię.

Dzięki niezawodnemu rejestratorowi obraz z kamer jest na bieżąco rejestrowany i zapisywany na dyskach, przez okres wskazany przez Użytkownika. Użytkownik w każdym momencie może odtworzyć nagranie z dowolnego, wybranego przez siebie terminu.

Intuicyjny program do zarządzania systemem pozwala osobom odpowiedzialnym na bezgraniczny wgląd na obraz z kamer nie tylko na monitorach swoich komputerów, ale również na swoich telefonach. Właściciele czy osoby odpowiedzialny będąc nawet poza firmą mają możliwość ciągłego podglądu na sytuację w swoim zakładzie.

Po raz kolejny jesteśmy dumni i możemy cieszyć się z otrzymanej rekomendacji od zadowolonego Klienta. Nasza dotychczasowa jak i bieżąca współpraca przebiega zawsze na jak najwyższym poziomie. Dzięki naszemu doświadczeniu mogliśmy dać Klientowi bezpieczne i niezawodne rozwiązanie, które spełnia wszystkie postawione przez Niego wymagania.

HURTOWNIA FARB I LAKIERÓW CHEMAL SP. Z O. O 1
Skontaktuj się z nami
ul. Rzeszowska 66/2
39-200 Dębica