Telbit24 s.c. logo Telbit24 s.c. logo

FAX2MAIL – WIRTUALNY FAKS

Wysyłaj faxy przez Internet bez ograniczeń i bez dodatkowych urządzeń. Wybierając usługę fax2mail uzyskasz możliwość płynnego obiegu dokumentów w swoje firmie.

Wygoda
użytkowania

Szybka wysyłka
i odbiór dokumentów

Oszczędność
użytkowania

Dostęp
z dowolnej lokalizacji

WIRTUALNY FAX – WYGODNE ROZWIĄZANIE DLA TWOJEJ FIRMY
BRAK KONIECZNOŚCI ZAKUPU DODATKOWYCH URZĄDZEŃ

Wirtualny fax to nowoczesna forma tradycyjnego faxu. Do korzystania z usługi nie potrzebujesz żadnego dodatkowego urządzenia faxującego. Fax przyjmiesz na swój adres mailowy, do którego masz dostę na swoim komputerze, tablecie czy telefonie.

OBIEG ORAZ
ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

Otrzymanemu na maila dokumentowi możesz w łatwy sposób nadać bieg, przesłać go dalej do pracowników lub w każdym momencie przekazać do archiwizacji. Dzięki tej usłudze możesz na bieżąco kontrolować przepływ dokumentów.

FUNKCJONALNY FORMAT PRZESYŁANYCH DOKUMENTÓW

Wszystkie dokumenty są przesyłane w praktycznym formacie cyfrowym PDF. Otrzymujesz wygodna formę dokumentu, której nie musisz już skanować, kserować itp.

WYSTARCZY
DOSTĘP DO
INTERNETU

Aby skorzystać z oferty wystarczy, że posiadasz dostęp do Internetu tego stacjonarnego jak i mobilnego. Możesz prowadzić korespondencję fax z Organami Administracji Publicznej, Urzędami czy z ze swoimi Klientami z dowolnego miejsca.

WIRTUALNY FAX – FAX2MAIL

Chcesz wdrożyć w swojej firmie usługę wirtualnego faxu. Skontaktuj się z Nami!

Szybki proces wdrożenia

 • Zgłoszenie zainteresowania wirtualnym faxem

  Poprosimy Cię o szczegóły i dokonamy wspólnych ustaleń.
 • Przygotowanie wyceny

  Przygotujemy dla Państwa ofertę wycenę usługi.
 • Akceptacja i wdrożenie

  Po otrzymaniu od Ciebie pisemnej akceptacji otrzymasz od Nas nowy numer faxu lub przeniesiemy twój numer fax do naszej firmy.
 • Gotowe

  Ciesz się wygodną i nowoczesną usługą w swojej firmie.

WYGODA UŻYTKOWANIA

Przesyłane wiadomości trafiają na wirtualny fax skąd zostaną dostarczone bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres mailowy. Dokument otrzymasz w wygodnym pliku PDF, do którego będziesz miał natychmiastowy wgląd.

SZYBKA WYSYŁKA I ODBIÓR DOKUMENTÓW

Wysyłka i odbiór faksu odbywa się błyskawicznie. Masz dostęp do dokumentu w każdej chwili – również będąc poza firmą. W dowolnym momencie masz dostęp do historii wszystkich faksów.

OSZCZĘDNOŚĆ UŻYTKOWANIA

Obniżysz koszt obsługi tradycyjnego faksu. Nie będziesz musiał kupować żadnych urządzeń i wyposażenia do obsługi faksu. Wybierając wirtualny fax zaoszczędzisz m.in. na zużyciu energii elektrycznej, na zakupie wyposażenia do faxów, na serwisach itp.

DOSTĘP Z DOWOLNEJ LOKALIZACJI

Nieważne czy jesteś w firmie czy poza nią - w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca możesz wysłać fax ze swojego maila (fax2mail) jeżeli tylko masz dostęp do Internetu.

Interesuje Cię wirtualny fax?

Zadzwoń, wyślij maila, bądź wypełnij formularz.

TELBIT24 S.C.

ul. Rzeszowska 66/2
39-200 Dębica

NIP: PL8722022162
REGON: 690885236